Na Slovensku sa veľa firiem zaoberá tvorbou web stránok. Nejde len o jednoduchý dizajn, ale stránku vám spravia presne takú, akú ju chcete. Záleží len od spoločnosti, aké služby vám poskytuje, vo väčšina to však je plná komunikácia s vami a branie ohľadu predovšetkým na váš návrh.

Existuje firmy, ktoré tvorbu stránok ponúkajú za peniaze. Ide im o zárobok, tak ako každému z nás. Pri takejto možnosti, však máte istotu, že vaša stránka bude do toho najmenšieho detailu taká, akú si ju predstavujete.

  • Firma Alejtech.
  • Firma MarketingArt

Firma Alejtech sa zaoberá kompletnou tvorbou a aj redesignom internetových stránok. Rovnako tak je na tom aj firma MarketingArt. Ponúkajú kompletnú spoľahlivosť a patria medzi veľmi dobré firmy v odvetí tvorby internetových stránok. Daný štýl a dizajn stránky je len a len na vás. Komunikovať sa dá s každou firmou, ktorá pre vás stránku robí, a čím presnejšie im opíšete čo chcete, tým rýchlejšie a lacnejšie to budete mať.

Na druhej strane sú však aj firmy také, ktoré ponúkajú tvorbu webových stránok zdarma, ale nebudú to tak úplne robiť ony. Predovšetkým je to teraz na vás, ako si tú stránku spravíte. Nebude to také komplexné a presné, ako keď Vám to robí firma platená, ale takto robenú stránku si ľahko dáte na internet a každý ju vidí. K dispozícii vám je vo väčšine prípadov dostupná šablóna niekoľkých možných prednastavených výzorov daného webu. Ďalej si to môžete upravovať absolútne tak, ako chcete vy.

  • Firma Webnode
  • Firma Web4

Obe tieto firmy sa zaoberajú tvorbou webových stránok zadarmo. Ako však už bolo spomenuté, vo väčšine prípadov si všetko robíte len a len vy, takže to zaberie viacej času, ale na druhej strane, je to zadarmo. Tak prečo to nevyužiť?

Teraz to je len na vás, pre ktorú z možností sa rozhodnete, jednoznačne komplexnejšie a presnejšie web stránky sú od firiem, pri ktorých si priplatíte. Ak však nie ste žiadny detailista, postačia vám aj stránky a firmy, kde to je zadarmo.